Prezenty na dzień ojca

Najlepsze prezenty na dzień ojca

Sensacyjne opowieści dla wszystkich ojców

Sensacyjne opowieści dla wszystkich ojców

Szukając prezent na dzień ojca, warto spojrzeć, jakie propozycje można znaleźć w dziale z książkami sensacyjnymi. Trzeba przyznać, że aż tam kipi od nowych propozycji, które poniekąd wydawać się mogą zaskoczeniem. Dlaczego? Bo jest tego naprawdę dużo. Człowiekowi pozostaje tylko żałować, że w swoim życiu ma tak mało czasu na to, aby czytać książki. Warto jednak powrócić do głównego sensu, czyli do sensacyjnych książek, jakie mógłby przeczytać tata. Co można mu podarować w prezencie?

Fighter

Są osoby, które uważają, że Paulina Świst tworzy tylko dla kobiet, ale tak nie jest. To autorka, która jest doskonale rozumiana zarówno przez kobiety, jak również przez mężczyzn. Warto więc jej książki polecić tacie. “Fighter” to jedna z nowości, która czeka na oceny czytelników. Główną bohaterką jest Pola Werner, autorka licznych bestsellerów i niekwestionowana gwiazda wydawnictwa Azum. Kobieta zbiera materiały do swojej nowej książki i przez to wpada na top firmy VeroMax. Od tego momentu otrzymuje ona liczne listy z pogróżkami. Jej szef przydziela jej do ochrony Patryka „Cwibela” Cybulskiego – gwiazdora MMA i właściciela firmy ochroniarskiej. Mężczyzna ma własny cel, biorąc to zadanie. Otóż ma on na pieńku z VeroMax. Nie spodziewa się tego, że pomiędzy nim a jego podopieczną zacznie tak mocno iskrzyć.

Zachowaj spokój

Jeżeli ktoś miałby napisać dobrą książkę sensacyjną, która na dodatek przypadnie do gustu tacie, to właśnie Harlan Coben. Wszystko zaczyna się od meila, który otrzymuje szesnastoletni Adam Baye, o treści Już dawno po wszystkim. Po prostu siedź cicho i wszystko będzie dobrze.Niby nic, ale przyjaciel Adama niedawno popełnił samobójstwo. Czyżby chłopak coś wiedział i nic nie chciał powiedzieć? Rodzice dowiadują się o tym przez przypadek, ponieważ coraz bardziej boją się o swojego syna. Treść mejla wypływa na wierzch. Tym samym rodzina Baye ściąga na siebie zainteresowanie policji. Na podstawie tej książki, został nakręcony sześcioodcinkowy serial.